HF Altyapı

21 Mayıs of 2015

Selamlar,

Ekim 2011’de Hayatım Futbol projesini hayata geçirdiğimiz günden bu yana 177 sayı çıkardık. Bu süreçte 2000’e yakın özgün içerik ürettik. Hayatım Futbol’u kurarken amacımız futbol kültürüne katkıda bulunmanın yanı sıra sorumluluk bilinciyle hazırladığımız geniş dosyalarla Türk futbolunun kalıplaşmış, yanlış bilinen modellerini de eleştirmek oldu. Bizler bu yola çıkarken beklediğimiz desteği görememiştik. Fakat vazgeçmeyerek, kendimizi geliştirerek doğru bildiğimiz yoldan yürümeye devam ediyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana da Hayatım Futbol’a katkı vermek isteyen kişilerin maillerine kimi zaman cevap verebildik, kimi zaman da -af dileyerek- bu mailleri es geçtik. Ama aklımızın bir köşesinde her zaman bir model oluşturabilir miyiz düşüncesi mevcuttu. Artık, Hayatım Futbol ekibi olarak sizlerin de bize yardımcı olmasını istiyoruz. Bir model belirledik, size de uyarsa yazılarını bekliyoruz…

Öncelikle üç detaya dikkat etmeniz gerekiyor;

– Hayatım Futbol’un iyi okuyucularından biri olmanız gerekir. Böylelikle hangi konuları, hangi konseptle, nasıl işlemişiz daha iyi anlayabilirsiniz. Bunun için sağ taraftaki kategorilerden birini seçip oradaki yazıları okuyup fikir edinebilirsiniz.

– Mail adresimize düşen yazılardan en sık yapılan hata yazının kurgusuyla ilgili oluyor. Yazdığınız yazının bir amacı olmalı, bunun üzerine bir kurgu işlenmeli ve gereksiz bilgilerle okuyucuyu yormamalıdır.

– Yazılarınızda mutlaka başlık, spot, adınız soyadınız, mail ve twitter adresleriniz bulunmalıdır.

Yazılarınız bize gönderildikten sonra yazarlarımız tarafından okunacak ve düzeltilmesi ya da değiştirilmesi gereken hususlarla ilgili size bir e-mail ulaştırılacaktır. Ulaştırılan yazılar uygun olmaları durumunda internet sitesi ve dergiye eklenebilecektir. Gerçekten yazmaya hevesli, yetenekli, gelişime açık ve bizimle aynı frekansta olduğunu düşündüğümüz kişiler ilerleyen zamanlarda Hayatım Futbol ekibinin daimi parçası da olabilirler. Aramıza böyle katılan arkadaşlarımız mevcut…

Şimdilik yapmanız gereken yukarıdaki 3 maddeye dikkat ederek yazılarınızı iletisim@hayatimfutbol.com adresine göndermek. Geri dönüş konusunda sizlere kesin bir zaman aralığı vermenin zor olduğunu belirtmek isteriz. Bu süreyi elimizden geldiğince kısa tutmayı hedeflesek  de ertesi gün, ertesi hafta veya ertesi ay size cevabımız ulaşabilir. Bu konuda bize anlayış göstermenizi rica ediyor ve derginin her haftaki hazırlanış süresinden arta kalan zamanlarda konuk yazarların yazılarıyla ilgilenebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

Şimdiden teşekkür ederiz.

Kolay gelsin.

 

You may also like

  • writer
    21 May

    HF Altyapı

    HF Altyapı

    Selamlar, Ekim 2011’de Hayatım Futbol projesini hayata geçirdiğimiz günden bu yana 177 sayı çıkardık. Bu ...