Nike’tan Cristiano Ronaldo’ya özel koleksiyon

22 Aralık of 2016

Nike, Cristiano Ronaldo’nun müthiş başarılar kazandığı 2016 yılını sınırlı sayıda üretilen Mercurial Superfly CR7 Vitórias ile kutluyor.

Nike, bu yıl dördüncü Ballon d’Or ödülünün yanı sıra ülkesi ve kulübü ile de büyük zaferler kazanan Cristiano Ronaldo’yu özel ve sınırlı sayıda üretilen Mercurial Superfly CR7 ile kutluyor

‘Vitórias’ kramponunun üst kısmı ve yandaki şeritler; orijinal nervürlü kumaş, metalik, hafif mavi ve şık Pure Platinum kaplama ile beraber, topuktan krampon ucuna dek uzanan zarif bir solma efektiyle donatılmış. Metallik Gold krampon tabanı, Ronaldo’nun bu yıl kazandığı altın kupalara bir selam niteliği taşıyor. Kramponun topuk kısmında ise Portekizce’de ‘zaferler’ anlamına gelen ‘Vitórias’ kelimesi işlenerek Ronaldo’nun başarılarına gönderme yapılıyor. CF7 logosu ve Swoosh ise yanardöner bir pırıltıyla daha fazla ortaya çıkıyor.

Her biri ayrı ayrı numaralandırılmış 777 çift Mercurial Superfly CR7 Vitórias krampon nike.com’da ve seçkin perakendecilerde 2017’nin ilk aylarında satışa sunulacak.

1482143779_5_original 1482143778_4_original 1482143779_3_original

sinan gümüş

Previous:

Sinan Gümüş hakkında az bilinenler

VeteranlarLigi5

Next:

Veteranlar Futbol Ligi’nde fikstür çekildi

You may also like

  1. Bu tarz devrine damgasini vurmus futbolculari mükafatlandirmak beni sevindiriyor. Cristiano Ronaldo su an bana göre acik ara en iyi aktif futbolcu. Karsiligini da reklam ve sözlesme gelirleriyle fazlasiyla aliyor ve bence hak ediyor da. Kendini bu denli gelistiren, isini ciddiye alip bir macta bile lakayit davranmayan ender futbolculardan.

Yorum Yap